UCZNIOWIE SPOTKAJĄ SIĘ Z WILLIAMEM I KATE!

Mamy wspaniałą, niecodzienną wiadomość! Dziesięcioro uczniów naszej szkoły zostało zaproszonych na spotkanie z księciem i księżną Cambridge Williamem i Kate. W lipcu tego roku para książęca odwiedzi Gdańsk. Jednym z punktów wizyty będzie zwiedzanie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego – i to właśnie w tym miejscu uczniowie i uczennice naszej szkoły będą mieli okazję osobiście spotkać się z przyszłym królem Anglii i jego małżonką.

SPEŁNIŁY SIĘ NASZE MARZENIA...

Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 80  na pewno zapamięta 19 czerwca 2017 roku. Po kilku latach starań powstał na naszym terenie wspaniały kompleks rekreacyjno-sportowy. Obiekt nowoczesny, ogrodzony, oświetlony, z  bezpiecznymi nawierzchniami. Sukcesy sportowe naszych  uczniów, a także profesjonalne i merytoryczne zaangażowanie nauczycieli wychowania fizycznego skutkuje tym,  że nasi uczniowie są chlubą nie tylko szkoły, ale także naszej gminy. Dziękujemy włodarzom Gdańska za tak wspaniały obiekt!

SUPER STARS NA OLIMPIADZIE

W przedszkolu nr 62 "Kraina Bajek" odbyła się olimpiada sportowa przedszkolaków. Zespół Super Stars prowadzony przez wychowawcę świetlicy p.Joannę Ciecholewską na specjalne zaproszenie wychowawczyń z przedszkola, zagrzewał mlodych sportowców dając pokaz tańca.

II MIEJSCE W ROWEROWYM MAJU 2017!

Już drugi rok z rzędu, MY, czyli SP80, wśród szkół tzw. „dużych”, uzyskaliśmy II miejsce w IV edycji kampanii Rowerowy Maj. Uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły "wkręcili się" w „Rowerowy Maj”, docierając do szkoły na rowerach, hulajnogach, rolkach desko-rolkach. GRATULUJEMY!!!
Dyrekcja szkoły

KOLEJNY FESTYN RODZINNY ZA NAMI

W sobotę, 3 czerwca odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem "Zdrowo - ekologicznie i sportowo"Jak zawsze, na dzieci oraz ich rodziców czekała cała moc atrakcji. W tym dniu dzieci miały sposobność zaprezentowania swoich umiejętności i talentów oraz wykazania się sprawnością fizyczną w różnorodnych konkurencjach. Naturalnie, nie obyło się bez kawiarenki, zaopatrzonej przez szkolną kuchnię, restaurację K2 oraz rodziców, którzy zapewnili ciasta i napoje. Pogoda nam dopisała, a wspólna zabawa całej społeczności szkolnej była bardzo udana. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie imprezy, szczególnie zaś Rodzicom, na których zawsze możemy liczyć. Zdjęcia w Fotoalbumie.
Organizatorzy SP80

JAK POWSTAJE TĘCZA?

27 maja odbyło się kolejne spotkanie Klubu Małych Odkrywców. Tym razem, uczestnicy spotkania poszukiwali odpowiedzi na pytanie „Jak powstaje tęcza?”. Mali Odkrywcy dowiedzieli z jakich kolorów składa się tęcza, dlaczego i kiedy możemy ją zaobserwować, a także wykonali wiele doświadczeń związanych z barwami, rozszczepieniem światła oraz wpływem wody na barwniki spożywcze. Na zakończenie zrobili przestrzenną pracę plastyczną. Zajęcia przygotowały i prowadziły panie: Aleksandra Grabska, Dagmara Puzinowska oraz Ewa Świniarska. Zapraszamy Małych Odkrywców na festyn rodzinny do naszej szkoły 3 czerwca od g.11.