REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

KORYFEUSZE GDAŃSKICH LWIĄTEK 2015-2018

11października w Oliwskim Ratuszu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie tytułów Koryfeuszy Gdańskich Lwiątek. Nauczycielki naszej szkoły: p.Iwona Klimaszewska-Niedziela, p.Arleta Elwirska, p.Anna Krefta-Kowalczuk, p.Ewa Świniarska, p.Magdalena Kamieniecka oraz p.Dominika Barczuk  otrzymały tytuł Koryfeusza za aktywny udział w programie "Akademia Gdańskich Lwiątek" w latach 2015-2018. Miłą uroczystość uświetnił koncert  zespołu Zagan Acoustic. Serdecznie gratulujemy!

URODZINY NIEPODLEGŁEJ

29 września spotkaliśmy się na festynie rodzinnym "Urodziny Niepodległej". Pogoda dopisała, humory również! Każdy znalazł coś dla siebie. Była muzyka, rodzinna zabawa, konkursy, malowanie wspaniałych murali, zjeżdżalnie dla najmłodszych i mnóstwo smacznego jedzonka! W tym roku nauczycielom SP80 udało się pokonać dyrektorów DRMG w meczu piłkarskim 4:3! Dziękujemy licznie przybyłym gościom i zapraszamy za rok!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI 2018

17 września 2018r. w naszej szkole będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kropki. Dla uczniów klas 0-3 przygotowane będą różnego rodzaju „kropkowe” zabawy i atrakcje. Natomiast uczniowie klas 4–8 wezmą udział w Międzyklasowym Turnieju „Z kropką w tle”. Ponadto odbędzie się Konkurs na Najlepszy Kropkowy Strój (który obowiązuje tego dnia każdego), a w szkolnej galerii „wyrośnie” wielkie, kropkowe Drzewo Talentów.

GOTOWI DO DROGI!

Początek nowego roku szkolnego zbiegł się z inauguracją siódmej edycji programu edukacyjnego "Gotowi do Drogi - Autochodzik". Dzięki programowi najmłodsi uczniowie i przedszkolaki uczą się podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nie tylko jako piesi, ale również rowerzyści czy pasażerowie. Dzisiaj naszą szkołę odwiedził wiceprezydent p.Piotr Kowalczuk przekazując zestaw materiałów dydaktycznych. Z uśmiechem spełnił prośbę pierwszoklasistki o wpis do zeszytu jej "złotych myśli". Dziękujemy za spotkanie!

CZAS NA WAKACJE!