PODZIĘKOWANIA FUNDACJI ZACZYTANI.ORG

Szanowni Państwo,
chciałabym bardzo serdecznie podziękować za ogromną pracę i wysiłek, które włożyli Państwo w udział w IV Wielkiej Zbiórce Książek! Szczególne podziękowania chciałabym przekazać dzieciom, które zaangażowały się w nasze wspólne działania. Gdyby nie Państwo nie udałoby nam się zebrać tylu wspaniałych książek ( 510,152), które przekażemy małym i dużym pacjentom. Tegoroczna Wielka Zbiórka Książek wyszła naprawdę świetnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólne działania i mam nadzieję, że w przyszłym roku również wspólnie przeprowadzimy Wielką Zbiórkę Książek:)
Pozdrawiam serdecznie
Olga Skarżyńska

FUNDACJA MAM MARZENIE DZIĘKUJE

Fundacja "Mam Marzenie" składa serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w realizację marzenia Karola. Dzięki Państwa pomocy spełniło się  marzenie chłopca o biblioteczce pełnej książek. 
Serdecznie dziękujemy MSU

SPEŁNIAMY MARZENIE KAROLA

Dziękujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom oraz dziadkom, którzy pomogli spełnić marzenie jednego z podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie” – Karola. Chłopiec marzy o własnej biblioteczce i przytulnym kąciku czytelniczym. Książki dla chłopca wybraliśmy spośród tych, które zebraliśmy w Wielkiej Zbiórce Książek. Uroczystość spełnienia marzenia Karola odbędzie się na początku czerwca. 
Serdecznie dziękujemy MSU    

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK ZAKOŃCZONA!

Od 23 kwietnia do 20 maja trwała w naszej szkole IV Wielka Zbiórka Książek zorganizowana przez Fundację Zaczytani org. Tegoroczna zbiórka odbyła się w 7 miastach naszego kraju, między innymi w Trójmieście. Zebrane książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych zostaną przekazane do już istniejących i nowo tworzonych placówek medycznych w całej Polsce. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom i dziadkom, którzy dołączyli do naszej zbiórki. 
MSU

SZKOŁA SPOŁECZNIE WRAŻLIWA - WYRÓŻNIENIE

Drodzy uczniowie!
Cieszy nas to, że wspólnie z nami wędrujecie ku wartościom ogólnoludzkim. Nie jesteście obojętni na los swoich rówieśników i zwierząt. Aktywnie włączacie się w różnorodne akcje charytatywne, czym potwierdzacie maksymę: Człowiek to brzmi dumnie! Za swoją postawę obywatelską ponownie otrzymaliście wyróżnienie w konkursie "Szkoła Społecznie Wrażliwa 2018". Praca i współdziałanie z Wami jest dla nas ogromną przyjemnością.

Dyrekcja i pracownicy SP80


ŻONKILOWE POLA NADZIEI 2018

20 kwietnia, jak co roku, cała społeczność naszej szkoły kwestowała na rzecz Hospicjum im. Księdza Eugeniusza Dutkiewicza. Po raz kolejny otworzyliście swoje serca dla potrzebujących, ciężko chorych i cierpiących ludzi. Żonkil to kwiat nadziei - dziękujemy tym, którzy dali tą nadzieję chorym i wspomogli hospicjum.  Wolontariusze MSU 


sp80 gdańsk
Informacje dodatkowe