POKOLORUJ EGIPT

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zachęcamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji charytatywnej pt. „Pokoloruj Egipt” realizowanej w ramach projektu "Dobro – podaj dalej! Kair 2017”. Zbieramy artykuły papiernicze dla dzieci z jednej z najuboższych dzielnic Kairu. Zachęcamy do przynoszenia: kredek, flamastrów, długopisów, plasteliny, wycinanek, farb, pędzelków i innych materiałów dla dzieci. Artykuły prosimy przynosić do wychowawcy klasy. Akcja trwa od 1.06 do 14.06.2017r.
Mini Samorząd Uczniowski

POMAGAMY MATEUSZOWI - PODSUMOWANIE

W kwietniu poruszeni historią naszego rówieśnika Mateusza postanowiliśmy zorganizować akcję pt. "Pomagamy Mateuszowi". Zbieraliśmy pieniążki na specjalistyczne leczenie Mateusza, a każdy darczyńca otrzymał kolorowe serduszko.  Pragniemy poinformować, że razem z całą społecznością szkolną uzbieraliśmy kwotę 1.516.00zł! Pieniążki zostały wpłacone na konto Fundacji SIEPOMAGA. W imieniu Mateusza, rodziców chłopca oraz koordynatorów akcji serdecznie dziękujemy za wrażliwość i okazaną pomocą. K.Jadeszko

POMÓŻMY MATEUSZOWI!

W dniach  11.04 - SU klas 4-6 i 12.04 - MSU  klas 0-3 zagrają charytatywnie na rzecz chorego Mateusza, a cała kwota ze zbiórki będzie przeznaczona na leczenie chłopca. Z góry dziękujemy  za okazane serca!

PODZIĘKOWANIA OD FUNDACJI HOSPICYJNEJ

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie i przeprowadzenie w Państwa placówce „Dnia Tumbo” czyli Dnia Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w Żałobie. Celem wydarzenia było zachęcenie uczniów do rozmowy o śmierci i żałobie oraz pomoc finansowa osieroconym dzieciom i młodzieży. Jesteśmy wdzięczni za podjęcie współpracy! Jednocześnie z radością informujemy, że Państwa uczniowie zebrali 987,92 złotych do skarbonek charytatywnych Fundacji Hospicyjnej. Gratulujemy!
Z wyrazami szacunku,
Zespół Fundacji Hospicyjnej

CHŁOPCY O WIELKICH SERCACH

16.12.2016r. zakończyła się szkolna akcja zorganizowana przez uczniów klasy Vc - Marcela Urasińskiego oraz Igora Mikołajczyka - zbiórka darów dla Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Ubrania dla dzieci do 3r. życia, zabawki, pieluszki oraz artykuły higieniczne (oliwki, kremy, wilgotne chusteczki) zawieźliśmy 21 grudnia. Chłopcy dostali tam od jednej z sióstr małą szopkę na pamiątkę. Ubrania dla starszych dzieci (do 12 r. życia), gry, puzzle oraz rowerek dostarczyliśy 19 grudnia do Domu Dziecka na ul.Abrahama (na mail szkoły obiecano wysłać podziękowanie). Dziękujemy całej społeczności szkolnej za włączenie się do tej akcji! Przesyłamy życzenia świąteczne i noworoczne!

Marcel oraz Igor z rodzicami

SPOTKANIE Z TUMBO

Dzień Tumbo - Dzień Solidarności z dziećmi w żałobie, obchodzony był po raz pierwszy w Polsce 21 listopada. Nasi uczniowie zapoznali się z opowiadaniem "Trzecie życzenie Tumbo". Wielu z nich bardzo się wzruszyło. Wspólnie z wychowawcą podjęli rozmowę na ten trudny temat, by potem przystąpić do wykonania słoników Tumbo, nie tylko pomarańczowych, ale takich - jak im w duszy grało.