INAUGURACJA ŻONKILOWYCH PÓL NADZIEI

W dniu 13.10.2018. w Domu Hospicyjnym im. św. Józefa w Sopocie odbyła się inauguracja „Żonkilowych Pól Nadziei”Z rąk biskupa Wiesława Szlachetki uczennica Szkoły Podstawowej nr 80 Agata Żuk z klasy 7c odebrała cebulki i tabliczkę, które znalazły już swoje miejsce na terenie szkoły.

DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT - AKCJA

Pod hasłem: 
„Pomóżmy naszym czworonogim przyjaciołom” 
rozpoczynamy zbiórkę potrzebnych rzeczy takich jak: karma (w puszkach lub paczkach), koce lub ręczniki, akcesoria, legowiska lub zabawki dla zwierząt. Zebrane rzeczy trafią do schroniska „OTOZ Animals” w Starogardzie Gdańskim.  Zbiórka trwa od 15 do 31 października br. Zachęcamy gorąco do przynoszenia rzeczy do Pana Huberta Mosiejko sala 208Za wszystkie podarunki z serca Wam dziękujemy :)
Amela i Luiza kl.7c

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU W AKCJI

Szkolne Koło Wolontariatu rozpoczęło swoją działalność w nowym roku szkolnym! Nasi wolontariusze kwestowali do puszek na rzecz budowy studni naszym rówieśnikom w szkole w Libambami. Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz zakończyła się dużym sukcesem, z czego z całego serca dziękujemy!


PODZIĘKOWANIA FUNDACJI ZACZYTANI.ORG

Szanowni Państwo,
chciałabym bardzo serdecznie podziękować za ogromną pracę i wysiłek, które włożyli Państwo w udział w IV Wielkiej Zbiórce Książek! Szczególne podziękowania chciałabym przekazać dzieciom, które zaangażowały się w nasze wspólne działania. Gdyby nie Państwo nie udałoby nam się zebrać tylu wspaniałych książek ( 510,152), które przekażemy małym i dużym pacjentom. Tegoroczna Wielka Zbiórka Książek wyszła naprawdę świetnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólne działania i mam nadzieję, że w przyszłym roku również wspólnie przeprowadzimy Wielką Zbiórkę Książek:)
Pozdrawiam serdecznie
Olga Skarżyńska

FUNDACJA MAM MARZENIE DZIĘKUJE

Fundacja "Mam Marzenie" składa serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w realizację marzenia Karola. Dzięki Państwa pomocy spełniło się  marzenie chłopca o biblioteczce pełnej książek. 
Serdecznie dziękujemy MSU

SPEŁNIAMY MARZENIE KAROLA

Dziękujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom oraz dziadkom, którzy pomogli spełnić marzenie jednego z podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie” – Karola. Chłopiec marzy o własnej biblioteczce i przytulnym kąciku czytelniczym. Książki dla chłopca wybraliśmy spośród tych, które zebraliśmy w Wielkiej Zbiórce Książek. Uroczystość spełnienia marzenia Karola odbędzie się na początku czerwca. 
Serdecznie dziękujemy MSU    

sp80 gdańsk
Informacje dodatkowe