MIKOŁAJE, ŁĄCZCIE SIĘ!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom klas 0-3 oraz ich wspaniałym rodzicom za wzięcie udziału w naszej kweście charytatywnej "Mikołaje, łączcie się!" Do naszej puszki trafiały różne pieniążki małe, duże i wielkie. Za każdy, nawet najmniejszy, serdecznie dziękujemy w imieniu Sebastiana.
                           Opiekunki MSU, Iwona Niedziela i Magdalena Kamieniecka

PODZIĘKOWANIA OD FUNDACJI MAM MARZENIE

Fundacja "Mam Marzenie" na swoim facebooku zamieściła podziękowania dla naszej społeczności szkolnej za zorganizowanie kiermaszu na rzecz dziecięcych marzeń z okazji Dnia Nauczyciela.

OFIAROM NAWAŁNIC

We wrześniu 2017 roku w naszej szkole odbyła się zbiórka na rzecz ofiar letnich nawałnic, które przeszły nad naszym regionem. Zbieraliśmy przybory szkolne, aby zapewnić najbardziej poszkodowanym odpowiednie materiały do nauki. Przynosiliście zeszyty, farby, kredki, bloki, piórniki oraz cała masę innych przyborów niezbędnych do nauki. Całą społeczność szkolna wspaniale odpowiedziała na apel. Uczniowie, rodzice i nauczyciele z wielką życzliwością przynosili dary, a ilość zebranych artykułów przerosła nasze oczekiwania. Wszystkie zgromadzone dary zostały już wysłane do Szkoły Podstawowej w PodjazdachDziękujemy wam!
Klasa VIc

LOTERIA FANTOWA - 13 X 2017

Drodzy rodzice i uczniowie klas 0-3,
13 października świętujemy DEN. Z tej okazji MSU organizuje loterię fantową, z której dochód w całości przeznaczymy na spełnienie marzenia podopiecznego Fundacji „Mam Marzenie”. Loteria odbędzie się na korytarzu parteru i będzie trwała w czasie lekcji z wychowawcą. Cena losu to jedynie 2 zł. Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w loterii charytatywnej, a tym samym wsparcie Fundacji „Mam marzenie”.
                                                 MSU

POKOLORUJ EGIPT

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zachęcamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji charytatywnej pt. „Pokoloruj Egipt” realizowanej w ramach projektu "Dobro – podaj dalej! Kair 2017”. Zbieramy artykuły papiernicze dla dzieci z jednej z najuboższych dzielnic Kairu. Zachęcamy do przynoszenia: kredek, flamastrów, długopisów, plasteliny, wycinanek, farb, pędzelków i innych materiałów dla dzieci. Artykuły prosimy przynosić do wychowawcy klasy. Akcja trwa od 1.06 do 14.06.2017r.
Mini Samorząd Uczniowski

POMAGAMY MATEUSZOWI - PODSUMOWANIE

W kwietniu poruszeni historią naszego rówieśnika Mateusza postanowiliśmy zorganizować akcję pt. "Pomagamy Mateuszowi". Zbieraliśmy pieniążki na specjalistyczne leczenie Mateusza, a każdy darczyńca otrzymał kolorowe serduszko.  Pragniemy poinformować, że razem z całą społecznością szkolną uzbieraliśmy kwotę 1.516.00zł! Pieniążki zostały wpłacone na konto Fundacji SIEPOMAGA. W imieniu Mateusza, rodziców chłopca oraz koordynatorów akcji serdecznie dziękujemy za wrażliwość i okazaną pomocą. K.Jadeszko