BRAWO OLIWIO!

Uczennica klasy 6b - Oliwia Peszek od lat trenuje łyżwiarstwo synchroniczne i odnosi liczne sukcesy. Również w tym roku ma już sporo osiągnięć. W styczniu, Oliwia wraz ze swoją drużyną na Mistrzostwach Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym, które odbywały się w Toruniu, zdobyła tytuł Wicemistrza Polski w kategorii Juvenile. 11 lutego w Gdańsku, na Międzynarodowych Zawodach Hevelius Cup, również wicemistrzostwo. Aż wreszcie 17 lutego w Holandii na zawodach Lumiere Cup 2018, Oliwia z drużyną zdobyła złoty medal! Cała klasa 6b wraz z wychowawczynią jest bardzo dumna z Oliwii i wspólnie wołamy - dalszych sukcesów, Oliwio!

WIERSZYKI ORTOGRAFICZNE - WYNIKI

15 lutego 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pt. „Wierszyki Ortograficzne". Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III. Celem  było zainteresowanie uczniów poezją, rozwijanie zainteresowania ortografią, upowszechnianie kultury żywego słowa. Poziom konkursu był niezwykle wyrównany, a prezentacje wierszy niezwykłe. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

OGÓLNOPOLSKI SUKCES UCZNIÓW KLASY 2B

Uczniowie klasy 2b w grudniu wzięli udział w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej. Zmagali się w konkursie czytelniczym, ortograficznym, matematycznym i plastycznym. Cieszymy się bardzo z sukcesu: Marty Woś, która uzyskała tytuł laureata zajmując III miejsce w konkursie plastycznym, Kacpra Koniecznego, który uzyskał tytuł finalisty otrzymując wyróżnienie w konkursie matematycznym oraz Nadii Szałachfinalistki wyróżnionej w konkursie plastycznym. Serdecznie gratulujemy!

NASZA ŁYŻWIARKA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica naszej szkoły Natalia Zabawa z klasy 3a, zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym w Toruniu. Natalce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

BAJKOWE POSTACIE W ZIMOWEJ SCENERII

W grudniu nauczycielki świetlicy "Astronauci" ogłosiły międzyszkolny świetlicowy konkurs plastyczny pt. "Bajkowe postacie w zimowej scenerii". Nadesłano sporo interesujących prac. Po dłuższych obradach, jury w składzie: Irena Hałun, Ewelina Wachowiak, Agnieszka Dybowska i Patrycja Deja, przyznało:

MISTRZOWIE ORTOGRAFII KLAS 4-7

W grudniu ubiegłego roku uczniowie naszej szkoły rywalizowali o tytuł Mistrza i Wicemistrza Ortografii. Oto lista laureatów Szkolnego Konkursu Ortograficznego: