MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W KL.4-7

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia uczniowie klas 4-7 m.in. odczytywali zaszyfrowane alfabetem Braille'a cytaty dotyczące kreatywności i wiary we własne możliwości. Tworzyli mandale ilustrujące posiadane przez nich talenty. Bawiąc się pantomimą układali związki frazeologiczne związane z kropką. Grali w angielskiego Twistera. Podążając za kropkami oznaczonymi kolejnymi liczbami odkrywali ukryte obrazy. Podczas sportowych gier i zabaw z użyciem „kropek-piłek” szlifowali sportowe umiejętności. Dzień Kropki sprawił dużo radości zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Niebawem fotorelacja i video ze szkolnego przedsięwzięcia. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i świetną zabawę !!!
Joanna Suchocka i Agnieszka Trocha

ZAPRZYSIĘŻENIE MSU KL.0-3

Na apelu galowym poznaliśmy skład Mini Samorządu Uczniowskiego klas 0-3: przewodniczącym został Filip Górski kl.3a, jego zastępcami: Natalia Jabłonowska kl.3a, Jakub Dyczewski kl.3a, Antonina Ranuszkiewicz kl.3e i Zuzanna Fiertek kl.3e. Opiekunkami  MSU są panie: Iwona Klimaszewska-Niedziela i Magdalena Kamieniecka. Życzymy owocnej pracy w nowym roku szkolnym 2017/2018.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W KL.0-3

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, w którym uświadomiliśmy sobie, że każdy z nas posiada jakiś talent. Dzień, w którym mała Vashti uczy nas, że jesteśmy WAŻNI, że należy wierzyć we własne siły i nigdy się nie poddawać. Uczniowie klas 0-3 mieli do wykonania zadania plastyczne, logiczne, muzyczne, matematyczne i rozbudzające wyobraźnię. Był to czas niezwykłej nauki oraz zabawy. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać go za rok.

TABLECIAKI Z 2B

Po wakacyjnej przerwie Tableciaki z 2b znowu w akcji. Tym razem doskonaląc swoje umiejętności matematyczne, rywalizowali w parach. Poznali nową aplikację, w której musieli uwolnić swojego Labmaka. Nauka i zabawa w jednym!

GABRIELU, JESTEŚMY Z CIEBIE DUMNI!

Gabriel udowodnił, że miłość do pieczenia nie ma żadnych granic wiekowych. Ciągle rozwija swoje dziecięce  umiejętności   przy pomocy Mamy, świetnie się przy tym bawiąc. Na festyn szkolny przygotował b. b. b. smaczne i pięknie podane  ciasto kokosowe. Może w przyszłości zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Trzymamy kciuki i życzymy dalszych podróży kulinarnych wraz z Mamą. Dziękujemy również Tacie, który wykonał  zdjęcie. Nie ma to jak rodzina!!!
DZIĘKUJEMY!

FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ KL.1-3

15 maja odbył się Festiwal Pieśni Patriotycznej dla klas 1-3. Uczniowie ubrani w odświętne stroje, mundury harcerskie i żołnierskie, z dumą i zaangażowaniem śpiewali patriotyczne piosenki. Wszystkie klasy zaprezentowały się wspaniale. Zdjęcia w Fotoalbumie.