POKOLORUJ EGIPT - PODZIĘKOWANIE

W czerwcu Mini Samorząd Uczniowski ogłosił akcję charytatywną pt.„Pokoloruj Egipt”, która była realizowana w ramach projektu "Dobro – podaj dalej! Kair 2017”. Dzięki hojności i otwartości serc udało się zgromadzić sporą ilość artykułów papierniczych dla dzieci z jednej z najuboższych dzielnic Kairu. Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za wsparcie, wrażliwość i bezinteresowną chęć czynienia dobra! DZIĘKUJEMY!!!

NA RODZICÓW ZAWSZE MOŻEMY LICZYĆ!

Składamy serdeczne podziękowania za przekazanie gadżetów na nagrody oraz fantów na loterię, organizowaną podczas Festynu Rodzinnego Rodzicom uczniów:

KLASA 1B NA BAŁTYCKIM FESTIWALU NAUKI

Na zaproszenie Politechniki Gdańskiej, Centrum Języków Obcych oraz p.Agnieszki Kamińskiej, uczniowie klasy 1b piątkowe przedpołudnie spędzili na Bałtyckim Festiwalu Nauki. Pani Agnieszka wraz z pomocą studentów przygotowała warsztaty językowo-naukowe, podczas których najmłodsi poznali sekrety magnetyzmu w języku angielskim. Wspólna zabawa i nauka dostarczyła wielu wrażeń. Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy i upominki. Dziękujemy p.Agnieszcze Kamińskiej i studentom za mądre i ciekawe zajęcia.

Uczniowie klasy 1b z wychowawcą

PODZIĘKOWANIA OD RODZICÓW MATEUSZA

W kwietniu poruszeni historią naszego rówieśnika Mateusza zorganizowaliśmy akcję pt. "Pomagamy Mateuszowi". Rodzice zamieścili na facebooku podziękowania dla całej szkolnej społeczności: czytaj.

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW Z KL.1B

Dyrekcja i wychowawca klasy 1b serdecznie dziękują Państwu Annie i Januszowi Miecznikowskim za przekazanie dzieciom książek, kart i mapy. Z pewnością umilą one przerwy i będą dużą atrakcją w czasie zajęć. Dziękujemy!

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA NOC Z KLEKSEM

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom klas 1-3, którzy przygotowali dzieci do udziału w Nocy z Panem Kleksem. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców i opiekunów, którzy aktywnie włączyli się do wspólnej zabawy, zadbali o bajkowy strój i wspomagali nauczycieli: p.B.Jelitto kl.1a, p.K.Kapłańska kl.1b, p.A.Kamińska kl.1b, p.B.Woś kl.1b, p.A.Suchodolska-Wamka kl.2b, p.J.Sarnacka kl.3b, p.J.Burakowski kl.3e. Dziękujemy również p.Łukaszowi Berezowskiemu kl.1b, który wspomógł nas w wykonaniu zdjęć z imprezy. Zdjęcia wkrótce w fotoalbumie. Dziękujemy!