DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE GRANIE WOŚP

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 80 w dniu 14 stycznia 2018 roku:

MIŁA NIESPODZIANKA

DRODZY UCZNIOWIE KLASY 7A!
Sprawiliście nam miłą niespodziankę i mnóstwo radości, przybywając do nas, by wspólnie kolędować. Cieszy nas  to, że kultywujecie tradycję śpiewania  kolęd,  która jest jednym z najmilszych świątecznych zwyczajów, najbardziej znanych i do dziś praktykowanych. Dziękujemy również wychowawcy klasy oraz studentowi, odbywającemu praktykę w naszej szkole.
Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!

DZIĘKUJEMY ZA GRY

Wychowawca wraz z uczniami klasy 2b serdecznie dziękują Państwu Agnieszce i Sławomirowi Kamińskim, za przekazanie do sali lekcyjnej gier planszowych i książek. Z pewnością umilą one czas podczas przerw. Dziękujemy!

MAM MARZENIE - PODZIĘKOWANIE

Fundacja "Mam Marzenie" przesyła serdeczne podziękowania za pomoc w zbiórce zabawek z okazji Dnia Pluszowego Misia i przekazanie ich małym pacjentom przebywających w szpitalach. Podziękowanie - pobierz.

MIKOŁAJE SĄ WŚRÓD NAS

Dyrekcja szkoły i MSU składają serdeczne podziękowania Państwu Galinie Kozłowskiej i  Przemysławowi Bukowskiemu, rodzicom Karoliny z kl.3e za wsparcie naszej charytatywnej zbiórki na rzecz Sebastiana. Chłopiec jest podopiecznym Funduszu Dzieci Osieroconych i Domowego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Dutkiewicza. 15 listopada w naszej szkole odbędzie sie zbiórka funduszy na zakup potrzebnych i i wymarzonych przedmiotów dla Sebastiana. Pani Galina i Pan Przemysław przekazali na ten szlachetny cel 300 lizaków. Każdy darczyńca otrzyma w podziękowaniu kolorowego lizaka. Mikołaje są wśród nas - dziękujemy!

DZIĘKUJEMY ZA KSIĄŻKI

Wychowawca wraz z uczniami klasy 2b serdecznie dziękują Państwu Annie i Januszowi Miecznikowskim za ofiarowanie pięknych, nowych książek. Sprawią one wiele radości młodym czytelnikom. Dziękujemy!