MIKOŁAJE SĄ WŚRÓD NAS

Dyrekcja szkoły i MSU składają serdeczne podziękowania Państwu Galinie Kozłowskiej i  Przemysławowi Bukowskiemu, rodzicom Karoliny z kl.3e za wsparcie naszej charytatywnej zbiórki na rzecz Sebastiana. Chłopiec jest podopiecznym Funduszu Dzieci Osieroconych i Domowego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Dutkiewicza. 15 listopada w naszej szkole odbędzie sie zbiórka funduszy na zakup potrzebnych i i wymarzonych przedmiotów dla Sebastiana. Pani Galina i Pan Przemysław przekazali na ten szlachetny cel 300 lizaków. Każdy darczyńca otrzyma w podziękowaniu kolorowego lizaka. Mikołaje są wśród nas - dziękujemy!

DZIĘKUJEMY ZA KSIĄŻKI

Wychowawca wraz z uczniami klasy 2b serdecznie dziękują Państwu Annie i Januszowi Miecznikowskim za ofiarowanie pięknych, nowych książek. Sprawią one wiele radości młodym czytelnikom. Dziękujemy!

WIELKI SPOŁECZNIK I WRAŻLIWE SERCE

Składamy serdeczne podziękowanie JAKUBOWI  WICHROWI uczniowi  kl.6c oraz jego rodzicom za przekazanie wielu wartościowych upominków dla uczniów naszej szkoły.

JESIENNY FESTYN RODZINNY ZA NAMI

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 80 składa wyrazy wdzięczności  Radzie Dzielnicy Przymorze Wielkie, Radzie Rodziców oraz Radzie Szkoły za włączenie się w organizację Festynu Rodzinnego w dniu 7 października 2017r. Szczególne podziękowania kierujemy też do Organizatorów imprezy oraz wszystkich nauczycieli, którzy zaangażowali się w realizację projektu. Dzięki ich niezwykłej pomysłowości i nieograniczonej kreatywności ten dzień pozostanie w pamięci całej społeczności szkolnej jako wspomnienie wspaniałej, twórczej zabawy edukacyjnej trzech pokoleń: dzieci, rodziców oraz dziadków. Naturalnie, jak zwykle, czas zabawy umilił nam pyszny poczęstunek serwowany w szkolnej kawiarence. W jego przygotowanie, oprócz personelu kuchni, włączyli się rodzice, na których zawsze możemy podczas takich imprez liczyć. Serdecznie dziękujemy! Zdjęcia w Fotoalbumie.

POKOLORUJ EGIPT - PODZIĘKOWANIE

W czerwcu Mini Samorząd Uczniowski ogłosił akcję charytatywną pt.„Pokoloruj Egipt”, która była realizowana w ramach projektu "Dobro – podaj dalej! Kair 2017”. Dzięki hojności i otwartości serc udało się zgromadzić sporą ilość artykułów papierniczych dla dzieci z jednej z najuboższych dzielnic Kairu. Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za wsparcie, wrażliwość i bezinteresowną chęć czynienia dobra! DZIĘKUJEMY!!!

NA RODZICÓW ZAWSZE MOŻEMY LICZYĆ!

Składamy serdeczne podziękowania za przekazanie gadżetów na nagrody oraz fantów na loterię, organizowaną podczas Festynu Rodzinnego Rodzicom uczniów: