INSTRUMENT MUZYCZNY-KONKURS KL.4-7

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w niecodziennym konkursie "Zrób to sam! Autorski instrument muzyczny"Instrumenty możecie przynosić do Organizatorów do dnia 21 maja (poniedziałek). Wystawa prac odbędzie się 22 maja w Święto Polskiej Muzyki i Plastyki. Inspiracje do stworzenia instrumentów oraz wszelkie informacje przesyłamy w regulaminie. Zapraszamy do kreatywnej twórczości! :)
Agnieszka Trocha i Natalia Grabska

ALBUS 2018

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-7, którzy zgłosili chęć udziału w ogólnopolskim konkursie polonistycznym Albus 2018, w poniedziałek  7 maja o godz. 13.40. Zbiórka przy czytelni szkolnej. Prosimy o wzięcie ze sobą długopisów niezmazywalnych. Z kolei na ogólnopolskie dyktando zapraszamy 14 maja, również o godzinie 13.40.

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY

Zapraszamy uczniów klas 1-7 do udziału w szkolnym konkursie plastyczno-językowym. Szczegóły - pobierz.

KONKURS RECYTATORSKI - 10.05.2018

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0-III do udziału w szkolnym konkursie recytatorskim "Mój ulubiony wiersz", który odbędzie się 10 maja o godz. 13.50Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmują nauczycielki świetlicy "Astronauci" (s. 224) do dnia 9 maja.

ZAPROSZENIE DO KONKURSÓW PLASTYCZNYCH

Zapraszamy uczniów klas 0-7 do udziału w kolejnych konkursach plastycznych. Informacje poniżej.

MIEJSKIE KONKURSY PLASTYCZNE

Zapraszamy uczniów klas 1-7 do udziału w miejskich konkursach plastycznych. Informacje poniżej.