PROJEKT MALI GDAŃSZCZANIE - ZADANIE 2

Serdecznie zapraszamy do realizacji drugiego zadania w ramach projektu. Październikowy temat zadania "KOŚCIÓŁ MARIACKI-HISTORIA, CIEKAWOSTKI, FAKTY"Praca musi być napisana własnoręcznie, opisana własnymi słowami (bez zdań w formie słownikowej np. kopiowanej z Wikipedii). Dzieci wykonują pracę w formacie A-4,  ilość 1 strona. Tytuł - w formie ozdobnej, kredkami, mazakami itp. Prace przynosimy w koszulce do sali 5. TERMIN - do 15 grudnia! (Przypominamy - praca bez rysunków, zdjęć, drukowanych tekstów. Szczególną uwagę zwracamy na samodzielność wykonania zadania). Na tablicy ogłoszeń MSU znajdują się wyniki za zadanie 1, a prace można podziwiać na wystawie znajdującej się na parterze.

MARATON NAUK PRZYRODNICZYCH

Zapraszamy uczniów do udziału w szkolnym konkursie wiedzy przyrodniczej. Celem konkursu jest wybór Szkolnego Mistrza Wiedzy Przyrodniczej wśród uczniów klas IV, V, VI i VII. Konkurs jest 3-etapowy. Z każdego etapu uczniowie otrzymują punkty za poprawne rozwiązane zadania (test). Do kolejnego etapu przechodzą uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 70 % poprawnych odpowiedzi. Uczeń, który zbierze największą sumę punktów po 3 etapach zostanie Szkolnym Mistrzem Wiedzy Przyrodniczej. I etap konkursu odbędzie się:

III EDYCJA RODZINNEGO KONKURSU KL.0-3

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z klas 0-3 z rodzicami (rodziną) na III edycję Rodzinnego Konkursu Świątecznego. Tym razem rodzina  wykonuje pracę plastyczną w formacie A-4, forma pracy płaska, temat pracy "Dziadzio Mikołaj"  (prosimy o podpisanie pracy - imię, nazwisko i klasa ucznia oraz napisanie kto z rodziny uczestniczył w w wykonaniu pracy - mama, tata, brat, siostra, ciocia, itp.) Sposób wykonania - praca z kawałków materiału, dopuszczalne elementy np. z waty, wacików. Termin przynoszenia prac mija 20 grudnia. Wszystkie prace prosimy o dostarczenie do sali nr 5. Zapraszamy!             K.Jadeszko, D.Barczuk

KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Zapraszamy uczniów klas 0-7 do udziału w XXII edycji konkursu Szopek BożonarodzeniowychOrganizatorem jest Dom Sztuki GAK. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Gdańska Pan Paweł Adamowicz. Formuła konkursu jest otwarta a prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych (6-10, 11-14 oraz 15-19). W najstarszej grupie wiekowej mogą również uczestniczyć osoby niepełnosprawne bez ograniczeń wieku. Prace wraz z kartą zgłoszenia (do pobrania poniżej) należy dostarczyć do 27 grudnia 2017r. do sali 120 (do p. Agnieszki Trochy)Prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU – pobierzKARTA ZGŁOSZENIA – pobierz.

KONKURSY PLASTYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS 0-7

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnych dwóch konkursach wojewódzkich: "Eko choinka" oraz "Odpady niebezpieczne segreguj koniecznie". Informacje znajdziecie poniżej.

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-7 do udziału w Konkursie Piosenki Religijnej, który odbędzie się 13 listopada 2017r. Będzie to wspaniała okazja, aby rozwinąć zainteresowania i zdolności muzyczne dzieci! Serdecznie zapraszamy!!!
Beata Resmer i Natalia Grabska