KONKURS PLASTYCZNY-SPACERKIEM PO GDAŃSKU

Zapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w Konkursie Plastycznym „Spacerkiem po Gdańsku”, którego organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Konkurs jest dofinansowany ze środków Miasta Gdańska. Chętnych uczniów prosimy o zapoznanie się z regulaminem - pobierz.

FESTIWAL TWÓRCZOŚCI PATRIOTYCZNEJ

Uczniom klasy 4-7, którzy zgłosili się do udziału w Konkursie Plastycznym w ramach X Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej przypominamy, iż termin oddania prac mija 24.09.2017r. Niezdecydowanych zapraszamy. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem - pobierz.

WOJEWÓDZKI KONKURS PROZDROWOTNY

Zapraszamy uczniów klasy 4-6 do udziału w Wojewódzkim Konkursie „Jestem zdrowy i bezpieczny”, którego organizatorem jest nasza szkoła. Chętnych uczniów prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

WIOSENNY KONKURS PLASTYCZNY

MSU zaprasza uczniów klas 0-3 do wzięcia udziału w wiosennym konkursie plastycznym pt. "Pani Wiosna". Praca płaska, format A-3, technika: wycinanka, wydzieranka, bibuła. Termin oddawania prac do organizatorów 20 marca sala 5. Zapraszamy!

INTERDYSCYPLINARNY KONKURS ARTYSTYCZNY

II INTERDYSCYPLINARNY KONKURS ARTYSTYCZNY
Shakespearienced / Zszekspirowani
Szanowne Nauczycielki, Szanowni Nauczyciele,
mamy zaszczyt zaprosić Państwa oraz młodych miłośników słowa, pióra, pędzla i filmu do udziału w II edycji Interdyscyplinarnego Konkursu Artystycznego Shakespearienced/Zszekspirowani. Zachęceni wysokim poziomem zaprezentowanym przez uczestników zeszłorocznej edycji, przeznaczonej dla uczniów trójmiejskich szkół podstawowych, postanowiliśmy poszerzyć grono adresatów Konkursu o uczniów wszystkich szkół podstawowych w województwie pomorskim.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH 2017

Serdecznie zapraszam uczniów klas 1-3 do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" (test zintegrowany) i ZUCH z języka angielskiego, który odbędzie się w naszej szkole 02 i 03 marca 2017r.  Koszt każdego z konkursów 9zł. Zgłoszenia i wpłaty do 01 lutego 2017r. do wychowawców klas oraz nauczycieli języka angielskiego.
Organizator na terenie szkoły - Iwona Klimaszewska-Niedziela