KONKURS OLIMPUS - GEOGRAFIA

Zapraszam uczniów klas V, VII oraz VIII do udziału w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z geografii „Olimpus”. Konkurs odbędzie się 9 listopada w naszej szkole, o godz. 14.00. Koszt 9 złotych. Zgłoszenia przyjmuję do 10 października br. Więcej informacji na stronie organizatora konkursu.
Anna Pisowacka

POLSKA MOJE MIEJSCE, MÓJ KRAJ - KONKURS

Zapraszamy uczniów klas 0-8 do wzięcia udziału w plastycznej edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „Polska – moje miejsce, mój kraj”, którego organizatorem jest Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ “Solidarność” z siedzibą w Gdańsku. Wykonana samodzielnie praca powinna nawiązywać do stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Technika dowolna. Format nie mniejszy niż A3. PRACE KONKURSOWE WRAZ Z WYPEŁNIONĄ KARTĄ ZGŁOSZENIA można dostarczać na dwa sposoby (w dwóch terminach):

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w jubileuszowej akcji Sprzątanie Świata - Polska, w tym roku pod hasłem „AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ” w terminie 21-23 września.  Zachęcamy zatem do udziału w szkolnym konkursie na  plakat lub inną formę plastyczną propagującą segregowanie śmieci.

IDZIE LASEM PANI JESIEŃ-KONKURS KL.0-3

Mini Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas 0-3 "Idzie lasem Pani Jesień..."Prace plastyczne formatu A-4, wykonane techniką collage z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych prosimy dostarczać do sali nr 8 w terminie do 31 pażdziernika 2018rZapraszamy!

KTO TY JESTEŚ?-POLAK MAŁY!

Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę serdecznie zapraszamy uczniów klas 2 i 3 do udziału w całorocznym projekcie edukacyjnym "KTO TY JESTEŚ? - POLAK MAŁY!". Chętni uczniowie będą zmagać się z comiesięcznymi zadaniami dotyczącymi wybranych zagadnień z historii Polski. W danym miesiącu będzie do zrealizowania 1 zadanie długoterminowe, za które będą przyznane punkty w skali od 1 do 6. Zadanie może mieć formę opisu, pracy plastycznej, komiksu, fotografii, testu itp. Suma punktów zebranych we wszystkich miesiącach wyłoni zwycięzców na koniec roku szkolnego. Pierwsze zadanie do realizacji już we wrześniu! Chętnych uczniów zapraszamy do zapisywania się u wychowawców w terminie do 14 września

K.Jadeszko, M.Łapuć

INSTRUMENT MUZYCZNY-KONKURS KL.4-7

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w niecodziennym konkursie "Zrób to sam! Autorski instrument muzyczny"Instrumenty możecie przynosić do Organizatorów do dnia 21 maja (poniedziałek). Wystawa prac odbędzie się 22 maja w Święto Polskiej Muzyki i Plastyki. Inspiracje do stworzenia instrumentów oraz wszelkie informacje przesyłamy w regulaminie. Zapraszamy do kreatywnej twórczości! :)