MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ W POEZJI

Przypominamy, że 28 lutego o godz. 12.50, w sali 210 odbędzie się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV- VII pt. "Miłość i przyjaźń w poezji". Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa u pani Dominiki Pałkowskiej. Zapraszamy!!!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH

Zapraszamy uczniów klas 0-7 do udziału w plastycznych konkursach międzyszkolnych:

KARTKA WIELKANOCNA - KONKURS KL.0-3

Zapraszamy uczniów klas 0-3 do udziału w szkolnym konkursie plastycznym "Kartka wielkanocna". Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolną techniką (z wyłączeniem materiałów sypkich) w formacie do A4 pracy pt. „Kartka wielkanocna”. Termin dostarczenia prac na konkurs upływa w dniu 14 marca 2018r. - do sali nr 9. Prace laureatów miejsca 1 i 2 wezmą udział w konkursie międzyszkolnym. Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy: M.Łapuć, R.Sobczak

ZAPRASZAMY DO KONKURSÓW PLASTYCZNYCH

Zapraszamy uczniów klas 1-7 do udziału w wojewódzkich konkursach plastycznych:

LATAWIEC WOŚP - ZMIANA TERMINU

Zmiana terminu ogłoszenia wyników konkursu na "Najpiękniejszy latawiec"
Z uwagi na fakt, iż latawce docierały do nas w piątek do późnych godzin oraz na ilość prac konkursowych wyniki konkursu na „NAJPIĘKNIEJSZY LATAWIEC” podane zostaną we wtorek – 16.01.2018r., a dyplomy rozdane zostaną w środę – 17.01.2018r. Za zmianę bardzo przepraszamy.

WIERSZYKI ORTOGRAFICZNE - KONKURS

"Chmura w górze, góra w chmurze, a ja bzdurki sobie bzdurzę..." M.Strzałkowska

Zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w szkolnym konkursie recytatorskim "Wierszyki Ortograficzne". Osoby zainteresowane zgłaszają chęć udziału do swoich wychowawców - do dnia 25 stycznia 2018r. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować dowolny utwór poetycki związany z zasadami ortograficznymi.  Konkurs odbędzie się 15 lutego 2018r. o godz. 14.00.