ANIOŁY BOŻONARODZENIOWE - KONKURS

Zapraszamy uczniów klas 1-3 i 4-8 do udziału w IV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „ANIOŁY BOŻONARODZENIOWE”.  
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku. Honorowy patronat objął Prezydent Miasta Gdańska.  Zadaniem uczestników jest wykonanie ANIOŁA w formie przestrzennej zgodnie z wymaganiami zawartymi w Regulaminie konkursu.  Prace konkursowe z informacją o autorze wraz z wypełnionym oświadczeniem o wyrażeniu zgody na udział w konkursie należy indywidualnie dostarczyć lub przesłać do 7 grudnia 2018r. na adres: 

EKO-CHOINKA - KONKURS

Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „EKO CHOINKA”, którego organizatorem jest Aquapark Sopot.
Choinki:
-muszą być wykonane z materiałów „ekologicznych”, podlegających recyclingowi, tj. drewno, szyszki, zboża, kasztany, gałązki, suszone owoce, tektura, sznurki, korki, gazety, plastikowe nakrętki i butelki, płyty CD, piórka, makaron, sianko, bibułka itp.
-mogą być wykonane dowolną techniką, mieć dowolną formę i rozmiar. 

DLA MOJEJ BABCI, DLA MOJEGO DZIADKA

Zapraszamy uczniów w wieku od 7-16 lat do udziału w V edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „DLA MOJEJ BABCI, DLA MOJEGO DZIADKA” – EDYCJA KRAKOWSKA. Organizatorem jest Fundacja Żyj z pasją oraz Astra S.A. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria: 6-11 lat / II kategoria: 12-16 lat. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie w formie plastycznej bukietu dla Babci lub Dziadka z wykorzystaniem motywów krakowskich zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi zawartymi w Regulaminie Konkursu (format/technika/metryczka). 

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

Po raz kolejny zapraszamy uczniów klas IV-VI do udziału w Konkursie Piosenki Religijnej, który odbędzie się 29 października 2018r. w sali 201. Będzie to wspaniała okazja, aby rozwinąć zainteresowania i zdolności muzyczne dzieci! Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 26 października br. Serdecznie zapraszamy!!!
Beata Resmer i Natalia Grabska

MITY PĘDZLEM I OŁÓWKIEM - KONKURS

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-7 do wzięcia udziału w KURATORYJNYM, WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Mity pędzlem i ołówkiem”.
Konkurs organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 47 w Gdańsku pod patronatem Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Zadaniem uczestników jest wykonanie ilustracji plastycznej wybranej sceny mitologicznej w oparciu o literaturę J. Parandowskiego pt. „Mitologia” zgodnie z wymogami zawartymi w regulaminie konkursu (technika, format, opis na odwrocie). 


RUSZYŁ MARATON MATEMATYCZNY DLA KL.3

To druga edycja Drużynowego Maratonu Matematycznego dla uczniów z klas 3. W związku z tym, że mamy tylko dwie klasy trzecie, uczniowie rywalizują w parach, również międzyklasowych. Maraton składa się z sześciu etapów pod hasłami: Mistrzowie rachunków, Tangramowo, Geometrycznie, Logicznie, Matematyczne Koło Fortuny. Na zakończenie, w kwietniu - rozgrywka finałowa. Za nami pierwszy etap. Oto wyniki:


sp80 gdańsk
Informacje dodatkowe