GRATULACJE DLA BARTKA

W dniach 3-4 marca w Bydgoszczy odbyły się międzynarodowe zawody XVII Central Europe Open. W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 514 zawodników z 48 klubów. Oprócz reprezentantów Polski do rywalizacji stanęli także zawodnicy z Algerii, Czech, Francji, Niemiec, Litwy, Maroka, Rosji i Ukrainy. Uczeń naszej szkoły, Bartek Chojnacki z klasy 3e, reprezentujący GDAŃSKI KLUB KARATE SONKEI,  zdobył cztery medale: złoty w kata drużynowym, złoty w kumite indywidualnym chłopców do 10 lat do 30 kg, srebrny w kumite drużynowym chłopców do lat 10  oraz srebrny w kata indywidualnym chłopców 9 lat. Były to trudne zawody, stojące na wysokim poziomie - sukces jest więc znaczący. Gratulujemy! 


SPORTOWE SUKCESY BARTKA!

To już kolejne sukcesy naszego kolegi Bartka Chojnackiego z klasy 3e! Tym razem wywalczył I miejsce indywidualnie i I miejsce w drużynie podczas XVII Central Europe Open w Karate WKF Grand Prix Pomorza i Kujaw. Jesteśmy z Ciebie dumni, Bartku!


MUZYCZNO-TANECZNA PASJA OLI

Nazywam się Aleksandra Mroczko. Mam 12 lat oraz jestem uczennicą klasy 6c. Moją pasją jest śpiew oraz taniec. Taniec niedawno zaczął być moją pasją, natomiast śpiew towarzyszy mi od 4 roku życia. Kiedy pozwala mi na to czas rozwijam się w tych kierunkach, żeby być jeszcze lepsza! 

SUKCES ŁYŻWIARSKI

Z ogromną radością informujemy o kolejnych sukcesach naszej koleżanki Natalii Zabawy z klasy 3a. W ostatnich czasie Natalka wraz ze swoją drużyną wzięła udział w Międzynarodowych Zawodach w Łyżwiarstwie Synchronicznym  Hevelius Cup w Gdańsku (11.02.2018) oraz Międzynarodowych Zawodach w Łyżwiarstwie Synchronicznym  Lumier Cup w Eidhoven w Holandii – (16.02.2018). Dziewczęta spisały się na medal wygrywając zarówno w Gdańsku jak i w Holandii.  Jednocześnie  zamykają  ten sezon z 3 złotymi medalami i tytułem Mistrzyń Polski w  grupie pre-juvenile w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Brawo, brawo Natalko!  


JAKUB WICHER KL.6C

Nazywam się Jakub Wicher. Mam 12 lat. Jestem uczniem klasy 6c.
 
Ten kto ma pasję żyje podwójnie.
 
Moją wielką pasją jest piłka nożna. Uwielbiam ten sport! Trenuję w klubie Olimpic Emu Gdańsk.

BRAWO OLIWIO!

Uczennica klasy 6b - Oliwia Peszek od lat trenuje łyżwiarstwo synchroniczne i odnosi liczne sukcesy. Również w tym roku ma już sporo osiągnięć. W styczniu, Oliwia wraz ze swoją drużyną na Mistrzostwach Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym, które odbywały się w Toruniu, zdobyła tytuł Wicemistrza Polski w kategorii Juvenile. 11 lutego w Gdańsku, na Międzynarodowych Zawodach Hevelius Cup, również wicemistrzostwo. Aż wreszcie 17 lutego w Holandii na zawodach Lumiere Cup 2018, Oliwia z drużyną zdobyła złoty medal! Cała klasa 6b wraz z wychowawczynią jest bardzo dumna z Oliwii i wspólnie wołamy - dalszych sukcesów, Oliwio!


sp80 gdańsk
Informacje dodatkowe