WIELKI SUKCES WERONIKI

Z ogromną radością informujemy, że Weronika Motylewska uczennica klasy 3b wzięła udział w Mistrzostwach Europy w Chorwacji w gimnastyce sportowej z fitnessem. Jako solistka zdobyła tytuł wicemistrzyni Europy, w duetach z koleżanką 8 miejsce. To ogromny sukces Weroniki na zawodach tej rangi tym bardziej, że  trenuje dopiero od października zeszłego roku. Gratulujemy!

WĘDKARSKI SUKCES KAMILA

Kamil Maciejewski uczeń klasy 3f wraz z dwoma innymi kolegami, po dwudniowych zawodach, zajął 3 miejsce drużynowo w 24 Okręgowej Olimpiadzie Młodzieży Wędkarskiej Polskiego Związku Wędkarskiego reprezentując koło wędkarskie PZW Gdynia Port. Serdeczne gratulacje!


KOLEJNE MEDALE BARTKA

W dniach 21-22 kwietnia Gdański Klub Karate SONKEI wziął udział w prestiżowych zawodach VI Grand Prix Tczewa International Open Karate WKF Tournament. W zawodach wzięło udział 785 zawodników, którzy reprezentowali  59 klubów nie tylko z Polski, ale także z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Finlandii,  Łotwy, Ukrainy i Rosji. Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasz zawodnik Bartek Chojnacki, uczeń klasy 3e SP80 zdobył dwa brązowe medale w konkurencji Kata Indywidualne 9 lat oraz Kata drużynowe 9 lat.  Serdecznie gratulujemy!


BIEG NA ORIENTACJĘ KAROLINKI

Karolinka Kamińska z klasy 2b po raz pierwszy wzięła udział w Dzielnicowej Imprezie na Orientację "Harpuś" i odniosła swój życiowy sukces: przybiegła do mety na 12 miejscu, tylko dziewięć minut za zwyciezcą. Brawo, Karolinko!


MOJE PASJE - MARCEL URASIŃSKI

Jestem fanem geocachingu - gry terenowej polegającej na znajdowaniu 3 mln skrytek (keszy) na całym świecie. W grze istnieją także PWG (Polish Wood Geocoins) - drewniane ,,monety" na wymianę. W kolekcji posiadam 80 sztuk. Zbliżam się do zdobycia odznaki PTTK.
Lubię pomagać - organizować akcje charytatywne i brać w nich udział. Od kilku lat uczestniczę w charytatywnym Międzynarodowym Festiwalu Chodu.

GRATULACJE DLA BARTKA

W dniach 3-4 marca w Bydgoszczy odbyły się międzynarodowe zawody XVII Central Europe Open. W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 514 zawodników z 48 klubów. Oprócz reprezentantów Polski do rywalizacji stanęli także zawodnicy z Algerii, Czech, Francji, Niemiec, Litwy, Maroka, Rosji i Ukrainy. Uczeń naszej szkoły, Bartek Chojnacki z klasy 3e, reprezentujący GDAŃSKI KLUB KARATE SONKEI,  zdobył cztery medale: złoty w kata drużynowym, złoty w kumite indywidualnym chłopców do 10 lat do 30 kg, srebrny w kumite drużynowym chłopców do lat 10  oraz srebrny w kata indywidualnym chłopców 9 lat. Były to trudne zawody, stojące na wysokim poziomie - sukces jest więc znaczący. Gratulujemy! 


sp80 gdańsk
Informacje dodatkowe