ZEBRANIA Z RODZICAMI 22 - 23.11.2017

Zapraszamy na spotkanie z wychowawcą i nuczycielami, które odbędzie się:
klasy 0-3 - 22.11.2017r. g.17.00,
klasy 4-7 - 23.11.2017r. g.17.00.

PLUSZOWY MIŚ DLA CHORYCH DZIECI

Drodzy rodzice i dzieci,
Fundacja „Mam Marzenie” z okazji Dnia Pluszowego Misia, który świętować będziemy 25 listopada, zbiera nowe maskotki i artykuły plastyczne dla małych pacjentów przebywających w szpitalach. Pomóżmy małym pacjentom złagodzić cierpienie. Dary prosimy przynosić do sali nr 6 do dnia 25 listopada.
               Z poważaniem opiekunowie MSU

SOBOTNIE SPOTKANIE W KLUBIE ODKRYWCÓW

Zapraszamy dzieci 5 i 6 letnie na kolejne spotkanie w Klubie Małych Odkrywców. Pierwsze sobotnie spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, za co bardzo dziękujemy. Zajęcia w jesiennym klimacie odbędą się 18 listopada br. w godz.11-12. Serdecznie zapraszamy!

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ - ZAPISY

Przypominamy, że do NAJBLIŻSZEGO PIĄTKU (10.11.) można zgłaszać swoje uczestnictwo w Konkursie Piosenki Religijnej oraz sposób wykonania (z podkładem instrumentalnym lub grą na instrumencie). Konkurs odbędzie się w poniedziałek 13 listopada od godz. 14.45 w sali 209. Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce KONKURSY. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za aktywne włączenie się w zbiórkę nakrętek. Jednocześnie informujemy, że akcja będzie kontynuowana przez cały rok szkolny. Dochód z niej, wzorem lat ubiegłych, przekazujemy na rzecz chorej Aurelki, która wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Zapakowane nakrętki można przynosić do szatni szkolnej.
Koordynatorka akcji – Joanna Sarnacka

JĘZYK ANGIELSKI DLA BABĆ I DZIADKÓW!

Zdobywać nowe umiejętności i spełniać marzenia można w każdym wieku!
Zapisz się na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, które odbywać się będą we wtorki godz.10.45-11.30 w sali nr 6
Zapisy do 3 listopada 2017r. w sekretariacie szkoły. Liczba miejsc ograniczona.

Organizator: Anna Krefta Kowalczuk